KONST / Litografier / Färglitografier 13778011
nr 1377 8011
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, Skutor. Signerad, numrerad 116/280 och 63/260 respektive HC. Bladets mått: ca 80x60 cm, 60x80 respektive ca 60x65 cm, oramade löst blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:21:03
6/2 15:39:24